Sufity i sciany napinane

Firma Barrisol, nasz partner na przestrzeni lat rozwineła wiele systemów sufitów napinanych. Dzięki innowacyjnym technologiom, stworzyła i wprowadził linię ponad 20 różnych produktów pod nazwą Barrisol. Produkty Barrisola są funkcjonalne, kreatywne oraz są innowacyjnymi rozwiązaniami dla dekoracji i upiększaniu wszystkich typów wnętrz, publicznych i w prywatnych rezydencjach.

AKUSTYKA

Barrisol Akustyka® to sufity o strukturze mikroperforowanej przeznaczonej do absorpcji dźwięku i hałasu w miejscach publicznych oraz prywatnych. Materiały te stosowane są aby poprawić wygodę użytkownika pomieszczenia, a w szczególności zrozumiałość i czytelność dźwięku.

Ogrzewanie

Panel thermal Barrisol jest połączony z sufitem napinanym Barrisol. Ogrzewanie umieszczone jest nad taflą sufitu i ogrzewa pomieszczenie poprzez ogrzewanie promiennikami. Bardzo korzystne dla zachowania estetyki i ekonomiki systemu grzewczego.

Tradycja

Barrisol tradycyjny ( na listwie PVC ) opiera się na montażu sufitu na profilach plastikowych. Nadaje się do renowacji i poprawy estetyki pomieszczenia poprzez dowolną kolorystykę i całkowitą zabudowę sufitu na całej powierzchni pomieszczenia.

Star

System Barrisol Star oferuję większą estetykę niż Barrisol tradycyjny, dodatkowe oferuje wykończenie w postaci listwy mocującej całkowicie niewidocznej. System listew Barrisol star wykonany jest z wysokiej jakości aluminium.

MIRORR

Produkt Barrisol® - Lustro dostępne jest w dwóch wykończeniach : «Złoto» i «Srebro». Te materiały są specjalnie zaprojektowane do zamocowania na ramach samonośnych. Mogą być wykonane w wielu różnorodnych kształtach: koła, trójkąt, kwadraty, prostokąty . Materiał posiada atest przeciwpożarowych i oznaczony jest certyfikatem A+.

CREADESIGN

Barrisol Creadesign® jest innowacją w dziedzinie wykończeń wnętrz. Dzięki systemowi flokowania czyli nanoszenie wybranego wzoru przez strukturę zamszową na materiał Barrisol możemy indywidualnie podejść do dekoracji wnętrza. Zamsz jest wielobarwny i pokrywa się nim dowolny materiał Barrisol.

PERFODESIGN

Barrisol Perfodesign® oferuje kolejną innowację w zakresie obróbki materiałów na sufity napinane. Z Barrisol Perfodesign®, można zamówić dowolny wzór lub logo wybrane przez klienta lub architekta w każdym z dostępnych materiałów Barrisol®, wszystko to aby zrealizować kolejne niestandardowe projekty.

MATIÈRES EFFETS

Barrisol Les Matières effets, to zupełnie nowa linia 8 ekskluzywnych membran PVC która oferuje oryginalnie i efektowne dekoracyjne, na sufitach i ścianach.

LAYERS CONCEPT

Barrisol Concept, to nowy sposób wykorzystania kilku membran Barrisol i systemów mocowania jednocześnie. To nowy oryginalny efekt w formie przestrzennej, wizualnej 3D z użyciem drukowanych membran Barrisol na sufitach lub ścianach. Poprzez staranne umieszczenie kilku membran Barrisol z zadrukowaną aplikacją na transparentnych arkuszach, w połączeniu z ekskluzywnym systemem retension Barrisol możemy zaoferować głębię i nową percepcję przy użyciu wydrukowany arkuszy Barrisol.

KASETONY

Kasetony Barrisol są modularna forma sufitu napinanego mocowany na konstrukcjach nośnych istniejących systemów sufitów podwieszanych.

SMOKE-CLEARANCE

System Barrisol Smoke-Clearence posiadając bardzo dużą perforację umożliwia montaż urządzeń technicznych ( tryskacze, klimatyzacja ) bezpośrednio w suficie, ( nad sufitem Barrisol )

FORMIE 3D

Dzięki napiętym sufitom na indywidualnej konstrukcji powstanie sufitu bryła 3D, tak aby odpowiadał w pełni twojej koncepcji lub projektowi architekta.

LUMIERE

Barrisol Lumière stosuje materiał Barrisol o właściwościach dyfuzji światła, które rozpraszają oświetlenie dając niesamowite iluminacje.

OŚWIETLENIE SAMODZIELNE

Barrisol oferuje możliwość stworzenia indywidualnego projektu oświetlenia, łącząc materiał Barrisol z odpowiednio przygotowaną konstrukcją z profili aluminiowych.

B-SKIN MEBLE

Barrisol posiada pomysł na innowacyjności w zakresie dekoracji wnętrz oraz w sektorze mebli, tworząc elementy konstrukcji mebli i innowacji w materiale Barrisol, B-skin.

MODULAR

Barrisol Modular tworzy samonośne elementy modułowe, instalowane w formie ram zawieszonych na dowolnej wysokości i w zmiennej formie nachylenia.

ŚCIANY

Ściany Barrisol są specyficzną odmianą sufitu Barrisol, rozwiązania techniczne Star na ścianach to inny element wykończenia i dekoracji.

MALOWANY

Dla jeszcze większego wyróżnienia się i personalizacji sufitu dla klienta, Barrisol może zapewnić artystom wyrażenia siebie i swojej wizji na płótnie sufitu.

CLEAN ROOM

Barrisol clean room jest to specjalnie dostosowany materiał stosowany w budynkach o surowych zasadach i normach utrzymania czystości i higieny.

SIGNAGE

Barrisol Signage pozwala na realizację elementów, logo i innych znaków na banerach i we wszystkich innych formach i rozmiarach.

STAND

Barrisol Stand współpracuje z oddziałem Barrisol która wykonuje indywidualne projekty standów targowych i stoisk ekspozycyjnych.

THERMAL

Barrisol Thermal jest rozwiązaniem polegającym na połączeniu Barrisol z izolatorem ciepła w celu poprawy izolacji przestrzeni.

TREMPO

Barrisol Trempo® gładkie lub perforowane arkusze Barrisol naciągnięte poprzez system sznurowania.

TREMPODESIGN

Kolekcja Barrisol o nazwie TrempoDesign® są jedyne w swoim rodzaju i mogą być instalowane w dekoracji zewnętrznej lub wnętrz.