Firma Rottar istnieje od ponad 1992 roku. Jest uznanym na rynku polskim producentem systemów osłonowych do okien. W czasie ponad dwudziestoletniej działalności zasłużyła sobie na miano czołowej firmy operującej na polskim rynku.

Szeroka gama oferowanych produktów, a przede wszystkim ich znakomita jakość, stały się cechami najbardziej wyróżniającymi naszą ofertę spośród wielu produktów dostępnych w Polsce, co doceniło wielu odbiorców z terenu kraju.

Warto dodać, iż Rottar osiągnął swoją pozycję korzystając wyłącznie z polskiego kapitału, wykazując się inicjatywą, zdolnością dopasowania do ciągle zmieniających się potrzeb odbiorców.

Częste innowacje sprawiają, że Rottar przoduje we wzbogacaniu polskiego rynku w coraz nowocześniejszą ofertę systemów osłonowych do okien. Jako pierwsi wprowadziliśmy system żaluzji Rottar Isodesign, jedynej całkowicie zintegrowanej z oknem żaluzji, wyprodukowanej z najwyższej jakości elementów, która znacznie różni się od dotychczas dostępnych wzorów.

f2

DOTRZYMYWANIE
TERMINÓW

GWARANCJA
JAKOŚCI

SPRAWDZONA
FIRMA

f1

Uwaga, jaką Rottar przywiązuje do zachowania najwyższej jakości, znalazła swój wyraz także w ofercie roletek materiałowych.

Przykładem jest tutaj system Decomatic - roletki Kropelka i Łezka, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, dowodząc trafności podjętych przez naszą firmę strategii.

Strategia ta będzie kontynuowana także w przyszłości, by naszym klientom umożliwić największą satysfakcję w nowoczesnym, estetycznym, a przede wszystkim funkcjonalnym urządzeniu swoich mieszkań i biur.

Gotowi jesteśmy podjąć współpracę z solidnymi partnerami, chcącymi włączyć nasze produkty do swojej oferty jako doskonałe uzupełnienie systemów osłonowych do okien.

W roku 2009 firma wprowadziła  najnowocześniejszy system rolet, plisów i żaluzji - PERFECT FIT.